oddeleni

Tým pedagogů

MŠ Pohořská

„Motýlci″                                                                                                                

Vaše děti učí: Pavlína Zdražilová, Natálie Dostálová                                                                                              Chůva: Marie Kyselá, Lucie Čejková

„Sluníčka″ - Třída s prvky Montessori                

Vaše děti učí: Karin Zimmermannová, Bc. Iva Kucharzová

„Dráčci″                                                                                                                        

Vaše děti učí: Vladimíra Floryková, Bc. Radmila Michlíčková - zástupce ředitele školy

„Kuřátka″                                                                                                                    

Vaše děti učí: Bc. Eva Esslerová, Vlasta Černochová

„Žabičky″

Vaše děti učí: Dagmar Tomčíková, Mgr. Hana Molnárová- ředitelka školy, Eva Axmannová - asistent pedagoga    

 

 MŠ Sokolovská

„Žluťásci″

Vaše děti učí: Alexandra Oherová - zástupce pro útvar Sokolovská, Bc. Alena Dratnalová

„Modrásci″

Vaše děti učí: Bc.Věra Palatá Klimková

MŠ Kamenka

Vaše děti učí: Markéta Žwáková - učitelka pověřená vedením školy, Mgr. Petra Dokoupilová   

„Lesní třída″                                                                                                                           

Vaše děti učí: Mgr. Jana Sýkorová

 

MŠ Loučky

„Berušky″

Vaše děti učí: Klára Abertová - učitelka pověřená vedením školy, Miroslava Snášelová                                                                            

„Motýlci″

Vaše děti učí: Yveta Rašková, Bc. Marcela Vavrlová - asistent pedagoga                                       

Zástupová síla: Alena Šustková

 

Tým provozních zaměstnanců

MŠ Pohořská

Vaří nám: Alena Sikorová – vedoucí jídelny, Dana Vašutová – vedoucí kuchařka, Anna Jelínková, Kateřina Schacherlová 

Uklízí nám: Zuzana Horáková – školnice, Lenka Kocveldová, Lada Holišová, Jana Suchánková 

Pere nám: Eva Mikulcová

Účetní: Šárka Karasová

Řidič: František Karas

MŠ Sokolovská

Uklízí nám: Kateřina Vaňková - výdejčí stravy, Martina Donéeová - školnice

MŠ Kamenka

Uklízí nám: Karla Bürgermeisterová - školnice

MŠ Loučky

Uklízí nám: Ivana Nováková - školnice, Dagmar Váňová